Plzeň

Hlavní informaceProgramPartneři

V Plzni ČokoFest 2020 je již připraven nabitý program
(+ degustace zdarma)

Pátek 7. února

  • 13:30 Tomáš a jeho balónky
  • 14:00 Václav vaří s dětmi – Pečeme čokoládový brownies
  • 14:30 Taneční skupina ADETO – Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM,z.s.
  • 15:00 Judith Sweet Art
  • 15:30 Taneční skupina ADETO – Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM,z.s.
  • 16:00 Čokoláda má chuť Afriky
  • 16:30 Soutěž
  • 17:00 Pralinkárna La Vie Chocolat - Jakub Vobořil
  • 17:30 Tanec v Plzni - Brazilský zouk
  • 17:40 Dance Expression
  • 18:00 Václav vaří s dětmi – Pečeme čokoládový brownies
  • 18:30 Tanec v Plzni - Brazilský zouk

Sobota 8. února

  • 10:10 Tomáš a jeho balónky
  • 10:30 Václav vaří s dětmi – Pečeme čokoládový brownies
  • 11:15 Orient se Saidou
  • 11:30 Judith Sweet Art
  • 12:15 Orient se Saidou
  • 12:30 Čokoláda má chuť Afriky
  • 13:15 Spider Dance Company – Středisko volného času Radovánek Sóla a dua Disko dance Junioři
  • 13:30 Škola vaření - Polévka z červené řepy s malinami a bílou čokoládou
  • 14:15 Spider Dance Company – Středisko volného času Radovánek Sóla a dua Disko dance Junioři
  • 14:30 Pralinkárna La Vie Chocolat - Jakub Vobořil
  • 15:15 Mariachi Azteca
  • 15:30 Judith Sweet Art
  • 16:00: Mariachi Azteca
  • 16:15 Škola vaření – Chilli con Carne s čokoládou
  • 16:45 Mariachi Azteca
  • 17:00 Čokoláda má chuť Afriky
  • 17:30 Mariachi Azteca
  • 18:00 Václav vaří s dětmi– Pečeme čokoládový brownies
  • 18:30 Mariachi Azteca

Neděle 9. února

  • 10:30 Soutěž pro amatérské cukráře
  • 11:45 Tomáš a jeho balónky
  • 12:00 Soutěž pro amatérské cukráře
  • 12:30 Soutěž
  • 13:15 Tomáš a jeho balónky
  • 13:30 Škola vaření - Polévka z červené řepy s malinami a bílou čokoládou
  • 14:00 Spider Dance Company – Středisko volného času Radovánek Sóla a dua Disko dance Junioři
  • 14:15 Judith Sweet Art
  • 14:45 Spider Dance Company – Středisko volného času Radovánek Sóla a dua Disko dance Junioři
  • 14:50 Soutěž
  • 15:00 Pralinkárna La Vie Chocolat - Jakub Vobořil
  • 15:30 Tomáš a jeho balónky
  • 15:45 Václav vaří s dětmi– Pečeme čokoládový brownies
  • 16:15 Vyhodnocení a losování soutěží „Hledání klíče ke kufru“