Cookies management by TermsFeed Cookie Consent Program | Čokoládový Festival

České Budějovice

Hlavní informaceProgramPartneři

V Českých Budějovicích je již připraven nabitý program

Pátek 25. března

  • 14:00 Duo Pompadour A
  • 14:30 Nejznámější balonkář Tomáš Okurek tvoří nejen s dětmi zvířátka z balónků
  • 14:45 Ochutnáváme netradiční marmelády od Jany Pavlůskové
  • 15:00 Duo Pompadour
  • 15:45 Soutěž
  • 16:00 Markéta Mutinová (Smoothie & Candy) Ochutnávka RAW Lízátek s lyofilizovaného ovoce
  • 16:30 Nejznámější balonkář Tomáš Okurek tvoří nejen s dětmi zvířátka z balónků
  • 16:45 Duo Pompadour
  • 17:00 Učíme děti připravit čokoládové brownies (ochutnávka je součástí)

Sobota 26. března

  • 10:20 TŠ Zářící ženy
  • 10:30 Učíme děti připravit čokoládové brownies (ochutnávka je součástí)
  • 11:00 TŠ Zářící ženy
  • 11:15 Ochutnáváme netradiční marmelády od Jany Pavlůskové
  • 11:45 TŠ Zářící ženy
  • 12:15 Vyzkoušejte Gozinaki - jednoduchý dezert z Gruzie předvede Oleg Volíček
  • 13:30 Nejznámější balonkář Tomáš Okurek tvoří nejen s dětmi zvířátka z balónků
  • 14:00 K poslechu a tanci hraje kapela Los Amigos
  • 14:30 Škola vaření - Čokoládové pralinky s červenou řepou
  • 15:00 K poslechu a tanci hraje kapela Los Amigos
  • 15:30 Markéta Mutinová (Smoothie & Candy) - Ochutnávka RAW Lízátek s lyofilizovaného ovoce
  • 16:00 K poslechu a tanci hraje kapela Los Amigos
  • 16:30 Škola vaření - Kuřecí Mole s Fatalii Yellow a čokoládou
  • 17:00 K poslechu a tanci hraje kapela Los Amigos
  • 17:15 Učíme se připravit čokoládové brownies (ochutnávka součástí)

Neděle 27. března

  • 10:00 Duo Pompadour
  • 10:30 Nejznámější balonkář Tomáš Okurek tvoří nejen s dětmi zvířátka z balónků
  • 10:45 Učíme děti připravit čokoládové brownies (ochutnávka je součástí)
  • 11:10 Duo Pompadour
  • 11:30 Škola vaření - Čokoládové pralinky s červenou řepou
  • 11:45 Nejznámější balonkář Tomáš Okurek tvoří nejen s dětmi zvířátka z balónků
  • 13:30 Vyzkoušejte Gozinaki - jednoduchý dezert z Gruzie předvede Oleg Volíček
  • 14:00 Taneční škola Salsa Escuela
  • 14:30 Škola vaření - Kuřecí Mole s Fatalii Yellow a čokoládou
  • 15:00 Taneční škola Salsa Escuela
  • 15:30 Markéta Mutinová (Smoothie & Candy) - Ochutnávka RAW Lízátek s lyofilizovaného ovoce
  • 16:00 Taneční škola Salsa Escuela
  • 16:15 Kdo si odnese 5000,-Kč z Čokofestu?