Program

V Ústí nad Labem ČokoFest 2018 už je připraven nabitý program
(+ degustace zdarma)

Pátek 9. listopadu

  • 14:20 Martin Pokorný (Chocolatier) – Výroba pralinek
  • 15:15 Václav vaří s dětmi
  • 16:00 Jiří Holub - Vepřovou kotletou s čokoládovou omáčkou
  • 16:30 STK Gebert Ústí nad Labem
  • 16:40 Čokoláda LYRA - Naučte se degustovat čokoládu
  • 17:15 STK Gebert Ústí nad Labem

Sobota 10. listopadu

  • 10:15 STK Gebert Ústí nad Labem
  • 10:30 Václav vaří s dětmi
  • 11:15 Musical School DDM - ukázky z muzikálů
  • 11:30 Martin Pokorný (Chocolatier) – Jak připravit pravou čokoládovou mousse
  • 12:15 Musical School DDM - ukázky z muzikálů
  • 12:30 Soutěž
  • 13:15 Musical School DDM - ukázky z muzikálů
  • 13:45 Škola vaření - Polévka z červené řepy s malinami a bílou čokoládou
  • 14:30 Čokoláda LYRA - Naučte se degustovat čokoládu
  • 15:15 11strings Hell & Kyti
  • 15:30 Škola vaření - Svatomartinská husa na pomerančích s čokoládou
  • 16:00 11strings Hell & Kyti
  • 16:15 Jiří Holub - Vepřovou kotletou s čokoládovou omáčkou
  • 16:45 11strings Hell & Kyti
  • 17:00 Škola vaření – Kuřecí Mole s Fatalii Yellow a čokoládou
  • 17:30 11strings Hell & Kyti

Neděle 11. listopadu

  • 10:15 Škola vaření – Dýňová polévka s bílou čokoládou
  • 11:15 Musical School DDM - ukázky z muzikálů
  • 11:30 Škola vaření - Kuřecí Mole s Fatalii Yellow a čokoládou
  • 12:15 Musical School DDM - ukázky z muzikálů
  • 12:30 Jiří Holub - Vepřovou kotletou s čokoládovou omáčkou
  • 13:15 Musical School DDM - ukázky z muzikálů
  • 13:30 Čokoláda LYRA - Naučte se degustovat čokoládu
  • 14:00 Variace A.B., Variace B.Š. - TA Scenic
  • 14:15 Škola vaření – Svatomartinská husa na pomerančích s čokoládou
  • 14:45 Sólo moderna, 50 léta – TA Scenic
  • 15:00 Martin Pokorný (Chocolatier) – Výroba pralinek
  • 15:30 Moderní tanec – TA Scenic
  • 16:00 Škola vaření – Vanilková krupicová kaše z espumy s praskací čokoládou
  • 16:30 Vyhodnocení a losování soutěží „Hledání klíče ke kufru“ a „Získej tři razítka a vyhraj“

TA Scenic